Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2532
İlan Tarihi 24 Şubat 2023
Yıl 2020
Liman TÜM LİMANLAR

 

Hava ambulansı kiralama sağlık açısından problemleri olan kişileri kısa sürede bir yerden diğer alana taşımak için kullanılır. Hasta taşımak kadar, tıbbi malzeme taşınması adına tercih edilmektedir. Günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından özel hava ambulansı ile bu işlemler gerçekleştirilir.

 

Sağlık hiç olmayacak kadar önemli ve değerli bir unsurdur. Hasta olanların tekrar sağlığına kavuşmak adına farklı tedavi yöntemleri için farklı şehir ve ülkelere gitmek isteyebilir. Bu aşamada özellikle ülkeler arası sağlık hizmeti almak için yapılacak ulaşım için hava yolu tercih edilmektedir.

 

 

Havayolu sayesinde hava ambulansı kiralamak, kısa sürede hastaların olması gerektiği şekilde iletimini sağlar. Bu ulaşım sırasında herhangi bir sorun yaşanmadan sağlıklı bir şekilde ulaşım sağlanabilir. Özel bir durum olan bu hizmet için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur ve avantajları fazladır.

 

 

Hava Ambulansı Kiralama için Neler Yapılmalı?

 

Hava ambulansı kiralama hizmeti için izlenmesi gereken belirli başlı yollar bulunmaktadır. Özellikle ViraJet, size diğer firmalara nazaran büyük bir kolaylık sunmaktadır. İşi uzatmadan kısa sürede izleyeceğiniz yollarla kiralık ambulans uçak modeline tam teşekküllü erişebilirsiniz.

 

İletişim bilgilerinden ViraJet çalışanlarına ulaşmak izleyeceğiniz ilk adım olmalıdır. İletişime geçtikten sonra kiralık uçak ambulans modelleri arasında tercihinizi yapmalısınız. Yalnız, hastanızın uçuşa uygun olup olmadığını görebilmek için doktor tarafından uçuşa uygun olduğu belirtilen bir belgeyi de tarafımıza göndermeniz gerekir.

 

 

Firma tarafından anlaşmalı doktorlara bu belge gösterilerek gerçekten uçuşa uygun olduğu konusuna emin olunduktan sonra hava ambulansı kiralama işlemleri devam etmektedir. Hastanın rahatlığını sağlamak amacıyla sağlık belirtilerini takip edecek tüm malzemeler kullanıma hazır şekilde uçakta bulundurulur.

 

 

Kişi ya da kuruma makinelerin listesi, eşlik edecek sağlık ve uçuş ekipleri hakkında bilgi edinilir. İniş yapılacak şehir ya da ülkeye rahat ulaşabilmek adına onay alınır. Her anlamda hazırlık yapıldıktan sonra uçuş için gün hazırlığına geçilir. Elbette tüm bunlardan önce fiyat teklifi alınarak, anlaşma yapılmalıdır.

 

 

Hastaların nakil sürecinde:

 

 

Uçuşta yer alacak kişinin sağlık durumunu gösteren epikriz raporu temin edilir.

 

Epikriz raporu anlaşmalı olduğumuz doktorlarımız tarafından incelenir.

İnceleme sonrasında hastanın da bizzat kendi doktorları ile görüşülür, fikirleri alınır.

Tüm bunların sonunda hastanın uçuşa uygun olup olmadığına karar verilir.

Son olarak ‘Uçakla transferinde sakınca yoktur.’ Onayı alındıktan sonra tüm aşamalar tamamlanmış olur.

Özel Hava Ambulansı Neden Tercih Edilmeli?

Temelde hava ambulansı kiralamak için birden fazla sebep bulunmaktadır. Tüm bunlar bir yandan avantaj olarak da kişilerin önüne çıkacaktır. Özel ambulans uçak kiralama hizmeti hem hastaya hem de hasta yakınları için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra ambulans uçak kiralama hizmetleri tıbbi malzeme götürme esnasında da faydalıdır.

 

1- Kısa Sürede Ulaşım Sağlama

 

Özel ambulans uçak kiralama tahmin edildiği üzere havayolu ulaşımı kullanıldığından dolayı çok kısa sürede hedeflenen alana ulaşmayı sağlamaktadır. Kişi ya da kişiler, zaman kaybetmeden özellikle acil durumlarda müdahale gerektiren durumlarda hedeflenen ülkeye-hastaneye yetiştirilebilmektedir. Böylece sağlık tehlikeye atılmaz.

 

2- Rahat ve Konforlu Yolculuk

 

Hava ambulansı ile taşınan hastaların diğer yolculuk türlerine nazaran daha rahat ulaşım sağladığı gerçeği bulunmaktadır. Çünkü, normal bir ulaşım sırasında hastaya olan bakım ya da yol esnasındaki konfor oldukça kısıtlıdır. Halbuki hava ambulansı kiralama seçeneği ile hastaya zarar vermeden oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

3- Sürekli Sağlık Kontrolü Yapabilme

 

Acil durumu bulunan hastaların başta olmak üzere tüm hastaların sağlık durumları an be an kontrol edilmelidir. Stabil bir sağlık durumu oluşturmak amacıyla hava ulaşımı tercih edilebilir. Çünkü bu özel uçaklarda sağlığınızı kontrol edebileceğiniz ekipmanlar bulunur. Böylece olası bir aksilikle karşılaşmanın önüne geçilebilir.

 

442 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini yada kiralamayı aynı anda yapın