BirdDog P120 1080p Full NDI PTZ Camera (Black)

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 3097
İlan Tarihi 22 Ocak 2024
Marka BirdDog

BirdDog Eyes P120

Ürün sıfır üründür.Bilgi için arayıp yazabilirsiniz.

BirdDog'un özel NDI silikon çipini, 20x optik zoom, 16x dijital zoom ve bir Sony arkadan aydınlatmalı sensörünü bir araya getiren BirdDog Eyes P120, geniş iç mekanlar için tasarlanmış tam bir NDI 1080p60 PTZ kameradır. Hızlı autofocus ve zoom özellikleri ile P120, spor etkinlikleri gibi yerlerde tüm hızlı hareketleri yakalamak için uygundur, ancak aynı zamanda bir toplantı odası kamerası olarak da iyi çalışır. P120, 1080p60'a kadar görsel olarak kayıpsız ful NDI değişken bit hızına sahiptir.

Eşzamanlı canlı SDI, HDMI ve tam NDI çıkışları, kamerayı kapsamlı bir çözüm olarak tamamlar ve ayrıca üçüncü taraf akış yazılımını kullanabilen bir bilgisayara USB/UVC çıkışı içerir. P120'yi ful NDI iş akışınız, IP web kontrolünüz veya entegre RS-422 ve RS-232 seri kontrolünüz aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Kamera, Ethernet Üzerinden Güç (PoE) veya ürünle birlikte verilen güç adaptörü ile çalıştırılabilir.

Optik Zoom
P120, bir sonraki prodüksiyonunuz veya toplantınız için doğru kamerayı seçme esnekliği sağlayan 20x optik zoom ve 16x dijital zoom özelliklerine sahiptir.

Sony Exmor R Sensör
Sony Exmor R arkadan aydınlatmalı CMOS görüntü sensörüne sahip P120, gelişmiş düşük parazit duyarlılığı da dahil olmak üzere önemli ölçüde geliştirilmiş görüntüleme özelliklerine sahip kaliteli görüntüler sunar.

BirdUI
P120, PTZ kameralar için dünyanın en kapsamlı arayüzüne sahiptir. Etkin bağlantı sayısı, mevcut bant genişliği kullanımı ve network trafiği dahil olmak üzere sistem istatistikleri, ihtiyacınız olan bilgileri bir bakışta size vermek için detaylı bir şekilde sunulur.

NDI 5
Ful NDI 5 desteği, tüm NDI ekosistemlerinde maksimum uyumluluk için doğrudan P120'ye yerleştirilmiştir.

NDI Video Scopes
Tüm P120 kameralar, kamerada NDI, NDI Proxy veya her ikisi olarak göndermek için skoplar oluşturabilir. Bu, aynı anda temiz bir ana NDI akışı gönderirken NDI Proxy'deki scop’ların izlenmesine izin verir. Histogram, Waveform, Vectorscope veya RGB Parade arasından ve NDI akışındaki position arasından seçim yapın.

RUDP
Güvenilir Kullanıcı Datagram Protokolü (RUDP), her paketin her alıcı tarafından onaylanması gerekmediğinden genel network yükünü azaltır. RUDP, sorunsuzluk ve maksimum güvenilirlik için yerleşik hata düzeltme özelliğine sahiptir, böylece verilerinizin gitmeleri gereken yere ulaştığından emin olabilirsiniz.

NDI Genlock
NDI Genlock ile, P120 (veya isteğe bağlı P110) kamera filonuz için zamanlama yöneticisi olarak herhangi bir NDI kaynağını seçebilir, bu kameraların aynı zaman temelinde çalışmasına izin vererek, konser kaydı gibi çok kameralı ortamlarda daha öngörülebilir zamanlama sağlar. , konferanslar ve canlı prodüksiyonlar.

FreeD
FreeD, Unreal Engine, Brainstorm, Vizrt's Viz Virtual Studio ve çok daha fazlasını içeren AR/VR sistemlerine PTZ konumlandırma verileri göndermek için bir protokoldür. P120 artık FreeD'yi destekliyor ve hepsi doğrudan BirdUI'de yerleşik.

360° Tally
Entegre uyarı ışığı tam 360° görüş sağlar, böylece hangi kamerayla konuşacağınızı her zaman bilirsiniz.

Eşsiz Numaralandırma Sistemi
P120'nin arkasındaki çıkarılabilir silikon sayılar, ek tally görüşü sağlar ve switcher operatörlerinin kameraları kolayca tanımlamasına olanak tanır.

OLED Ekran
Süper kullanışlı OLED, IP adresi, cihaz adı, akış adı, çözünürlük ve kare hızı gibi bilgilerin görüntülenmesini sağlar.

BirdDog Bulut Aboneliği
İsteğe bağlı BirdDog Bulut aboneliği ekleyerek, dünyanın her yerinden PTZ kameralarına ve tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Kamera tarafında bilgisayara ihtiyaç yoktur.

Desteklenen Formatlar
Ful NDI ile birlikte P120, düşük bant genişliği gereksinimleri için NDI|HX2, NDI|HX3, SRT ve H.264 dahil olmak üzere çok sayıda formatı destekler.

142 kez görüntülendi.

4k Promedya

Kayıt tarihi:
11 Ocak 2024, 09:48

4K promedya

Üyelik tarihi: 11 Ocak 2024

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp01234567890
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.