Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1146
İlan Tarihi 14 Kasım 2020

Boduroglu Set; Yapım (Sinema - TV - Video Clip) sektörünün set ihtiyacını tüm tasarım, uygulama ve lojistik aşamalarıyla karşılayarak komple çözümler sunan kurumsal bir şirketdir. İlgili sektörlerin gerek yapım altyapısı gerekse gösteri desteğini maximum seviyeye çıkararak tüm görsel sanatların gelişmesine katkıda bulunmaktır. Tüm bunları sağlarken ilgili birimlerinde önemli girişim ve yatırımları yaparak sektörel anlamda da öncü olmayı amaçlamaktadır.

Boduroglu Set; öncelikle sektörde yapımcı kişi kurum ve kuruluşların Sinema, TV, Prodüksiyon, Post Prodüksiyon ve Video Clip çözümlerine profesyonel Set desteği sağlamak, ikinci olarak diğer sektörlerin (Tanıtım, Reklam, Organizasyon) her türlü sahne ve sahne gerisi alt yapı, tasarım uygulama ve özel efekt süreçlerinin desteğini kapsamaktadır.

Tüm görsel ve Sahne Sanatlarında Sahne ve Sahne Altyapısı alanında gerek ulusal gerekse uluslararası platformda rekabet edebilmeyi vizyon edinmiş ve bu vizyonunu profesyonel oluşumuyla geliştirmek ve sektörel etkileşim projeleriyle yaymayı hedeflemiştir.

26 kez görüntülendi.