BREAKİNG BAD WALTER WHİTE HEİSENBERG BALMUMU SİLİKON MASKESİ

HAKKIMIZDA;

Balmumu silikon maskeler alanında kendi kendini geliştiren maske sanatçısı ve fanatiği ‘Sinan İlhan’ tarafından 2008 yılında kuruldu. Çocukluğundan beri Maskelere ilgisi ve tutkusu olan ‘Sinan İlhan’ Markamız olan ”Silikon Maskeler Türkiye” 13 yıl önce tek bir adam olarak başladı ve ”Fun World Eğlence Dünyası” isimli firma bugünkü haline gelinceye kadar maske yapımının her adımında çalıştı.

Şekillendirme, kalıplama, boyama, müşteri hizmetleri ve nakliyeden balmumu silikon maskelerde ‘Sinan İlhan’ sürekli yenilikler yaparak en iyi çabayı göstermeye devam ederken, Size mümkün olan en yüksek kalitede balmumu silikon maskeleri sunmak için sektöründeki en iyi heykeltıraşların ve yetenekli teknisyenlerin bazıları ile birlikte zanaatımızı mükemmelleştirmek için çalışıyoruz.

Vitrinimizde her zaman daha fazla maske tasarımı bulunan Silikon Maskeler Türkiye’nin serisi, kalitesi, ve işçiliği ile sizi havaya uçuracak. Misyonumuz sizin için imkansız maskeleri yaratmak, çünkü dünyanın en gerçekçi maskeleri bizdedir.

GÖREVİMİZ;

Bizim amacımız size mümkün olan en iyi profesyonel hizmeti ve ürünü sunmak. Türkiye’de Rakibimiz yok kimse ile rekabet içerisinde değiliz. Her geçen yıl balmumu silikon Maskeler üretmek için en yeni ve en modern sanat tekniklerini araştırıp geliştiriyoruz. Dünya’da hiç bir maske şirketi bu teknolojiyi ve yöntemi kullanamıyor.

Her şey ürün tasarımı ve yaratıcılığıyla başlar en iyi dijital teknolojiyi kullanarak en gerçekçi balmumu silikon maskeleri yaratmak için yeni yöntemler geliştiriyoruz. Bu piyasada bulunan en yüksek kalitede ve en gerçekçi ürünü elde edeceğiniz ve istediğiniz bir kişinin balmumu silikon maskesine de sahip olacağınız anlamına gelir.

ÜRÜNLERİMİZ;

Balmumu silikon maskelerimizin herbiri, baştan sona 10 aşamalı bir süreçten geçiyor. Her balmumu silikon maske bireysel bir sanat eseridir. Çünkü balmumu silikon maskeler büyük bir fabrikada seri üretilmiyor, çok yetenekli sanatçılarımız tarafından özenle her adımda sadece el işçiliği ile yapılıyor. Heykelcilik işlemi en yetenekli heykeltıraşçılarımız tarafından yapılmaya başlar. Heykel tamamlandığında kalıplama ve döküm işlemine başlıyoruz daha sonra her bir maskeyi saatlerce titizlikle boyama işlemi devam eder ve bu işlemden sonra kıl ekimi başlar hassas bir şekilde kıllar balmumu silikon maske üzerine tek tek ekilir ve kıllara yön verilir. Kıl ekimi (saç, sakal, bıyık, göğüs kılı) tamamlanması bazen 1 ay sürebilir. Boyama ve kıl ekimi tamamlandıktan sonra balmumu silikon maskelerimiz detaylı bir şekilde incelenir ve müşteriye sunmak için hazır duruma getirilir. Son olarak ultra gerçekçi balmumu silikon maskesi yapılmış olur.

Bizden balmumu silikon maske siparişi verdiğinizde, en iyi sanatçılarımız tarafından üzerinde çalışılmış bir sanat eserine sahip olmuş olursunuz.

 

İletişim;

 

Fun World Eğlence Dünyası

Sinan İlhan 0 535 4900015

 

VİDEO EKLENMİŞTİR KEYİFLE İZLEYEBİLİRSİNİZ...

764 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.