Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2439
İlan Tarihi 25 Ocak 2023
Yıl 2015
Vites Manuel
Yakıt Benzin
Renk Beyaz
Kimden Sahibinden

Copkamyonum.com ticari araç sektöründe yılların tecrübesine binaen 2010 yılında hiçbir benzeri yok iken kurulmuştur. Ticari araç ve araç üstü ekipman konusundaki bilgi birikimini günümüzün teknolojisi ile birleştirerek müşterilerine kazanç olarak dönüştürmeyi hedeflemektedir. 


Vizyonumuz

Türkiye araç üstü ekipman sektöründe dünyanın sayılı ülkeleri arasında yerini almıştır. Bu durumun da bir göstergesi olarak iç pazarda pek çok belediye ve kuruluşa yaptığımız satış ve verdiğimiz hizmetin yanında Polonya,Almanya,BAE,Libya,Irak,Bulgaristan,Hindistan,Kosova gibi pek çok ülkedeki şirketlere ihracat gerçekleştirdik. Müşterilerimizin değişken ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermekte ve tekliflerimizi sunmaktayız. 


Misyonumuz

En doğru ürünü, en doğru şekilde, en ucuza temin etmek birinci önceliğimizdir. Müşterilerimiz bizimle kaliteli ürünü en yakın termin süresi ile ve en uygun fiyatlarla satın alırlar. Satış sonrası servis ve garanti konularında da müşterilerimize gereken desteği vermekteyiz. Bizim için uzun süreli çalıştığımız mutlu müşterilerimiz bir gurur ve sevinç kaynağıdır.

128 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini yada kiralamayı aynı anda yapın