Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1695
İlan Tarihi 26 Ocak 2022
Menü Kapasitesi Sınırsız

GÜNLÜK DİYET YEMEK

Hem lezzetli, hem hiçbir tadı özlemediğiniz bir diyet listesini, kalorisini de hesaplayarak, doğru gramajlarda hazırlamak kolay değildir. Yoğun iş temposu içerisinde listeyi hazırlamak ve uygulamak için ayırmanız gereken vaktiniz size kalsın. Fedbox, kalorisi hesaplanmış diyet yemeklerinizi her gün adresinize teslim ederek size sağlıklı ve ekonomik bir diyet serüveni yaşatıyor. Nasıl diyet yapmalıyım, bugün ne yiyeceğim diye düşünenlerin ilk tercihi olan Fedbox, gıda mühendisleri ve diyetisyenleri tarafından planlanan menüleri ile sizi hedeflerinize ulaştırmaya devam ediyor. Kilo verme ya da form koruma hedefinize göre ihtiyacınız olan kaloriyi hesaplayarak adreslerinize gönderim yapıyoruz.

ADRESE TESLİM DİYET YEMEK

Sizlere birbirinden farklı lezzetler sunarak, sağlıklı beslenmenizi sağlıyoruz. Adrese teslim diyet yemekler ile ev ve iş işyerlerinize yaptığımız teslimatlar ile kalori hesabını sizin yerinize gıda mühendislerimiz ve diyetisyenlerimiz yapıyor ve uzman şeflerimizin hazırladığı gurme lezzetler ve ücretsiz diyetisyen desteğimiz ile hedeflediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlıyoruz. Hizmetimiz, sadece kilo vermek amacı ile değil, damak tadınızdan ödün vermeden hem sağlıklı beslenmeniz hem de formda kalmanızı sağlayan en güzel yollardan biridir. Mevsime uygun taze sebze ve meyveler, kaliteli et ve süt ürünleri ile hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırladığımız diyet yemeklerimiz ile henüz tanışmadıysanız, hemen sipariş verip burada yazanlardan çok daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz. Üstelik haber vermeksiniz gelip mutfağımızı denetleyebilirsiniz.

AYLIK DİYET YEMEK SİPARİŞİ

Sağlıklı ve kalorisi hesaplanmış gurme diyet yemekler ile kilo vermek mi istiyorsunuz ? Öyleyse kesinlikle doğru yerdesiniz ! Fedbox sistemine dahil olarak siparişinizi verip, 30 gün boyunca birbirinden farklı kalorisi hesaplanmış, özel olarak hassas terazilerde tartılarak porsiyonlanmış menülerimiz ile hedefinize sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstediğiniz adrese teslim edeceğimiz diyet yemekleriniz, uzmanlarımız tarafından planlanır. Hem kilo vermek ve hem de formunu korumak isteyenlere de sadece bu lezzetleri afiyetle tüketerek hedeflerine ulaşmak kalır.

HAZIR DİYET YEMEKLERİ

Sağlıklı beslenerek kilo vermek ya da formunu korumak isteyenlerin ilk tercih olan adrese teslim hazır diyet yemekler için gerekli olan kalori miktarını aşmadan, leziz tatları sizlere sunuyoruz. Fedbox adrese teslim diyet yemekler ile isterseniz kilo verebilir , isterseniz de sağlıklı beslenerek formunuzu koruyabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken, nasıl bir diyet yemek listesi hazırlasam, bugün ne yesem, ya da kalori hesabını sürekli nasıl yapacağım? gibi can sıkıcı soruların cevabını aramaktan, kesinlikle kurtulabilirsiniz. Sağlıklı ürünler ile sizler için kalori hesabını yaparak hazırladığımız hazır diyet yemekleri, işyerinize ya da evinize, günlük, haftalık ya da aylık olarak, istediğiniz zaman periyodunda sipariş verebilirsiniz.

DİYET YEMEK SERVİSİ

Diyet Yemek Servisi Fedbox Diet & Life 2015 yılında kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Kilo vermek , form korumak ve sağlıklı beslenme bilincine sahip olan herkesi, Dünya Sağlık Örgütünün standartları ile üretilen sağlıklı diyet yemekleri ile buluşturarak hedeflerine ulaştırmaktadır. Sende kilo vermek, form korumak yada sağlıklı beslenmek istiyorsan doğru yerdesin.!

EVE DİYET YEMEK SERVİSİ

Diyet yemek servisi hizmeti almanın en büyük avantajı “ bugün ne yiyeceğim?” sorusundan kurtulmanızdır. Günlük tüketmeniz gereken kalori miktarı gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından hesaplanarak, her sabah adresinize kadar teslim edilmektedir. Eve Diyet Yemek Servisi Fedbox, bir yediğiniz yemeği 60 gün boyunca tekrar etmeden her gün yeni ve farklı menü gönderimi yaparak sıkıcı diyet rutininden sizleri uzaklaştırmaktadır.

KAPIYA TESLİM DİYET YEMEKLERİ

Bizden hizmeti satın aldığınızda sizlere adres soruyoruz , bu soru sizin için özenle hazırlanmış sağlıklı ürünlerin nereye teslim olacağı hakkında. Kapıya teslim diyet yemek servisi sayesinde sizin bize vermiş olduğunuz adreslere teslim ediyoruz. Burada vermiş olduğunuz adres ev olabilir, iş yeri olabilir veya başka herhangi bir yer olabilir.

DİYET YEMEK FİRMALARI

Diyet Yemek Firmaları arasına sektörde uzman ekibi , müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekli ve sunduğu diyet yemek servisi hizmetin kalitesi ile fark yaratan Fedbox Diet & Life tüm üyelerini hedeflerine sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır.

DİYET YEMEKLERİ SİPARİŞ

Diyet yemekleri sipariş etmek çok kolay. Kilo vermek mi yoksa formda kalmak mı istiyorsunuz? Hedefinize göre parametreleriniz hesaplanıyor ve kalori paketiniz belirleniyor. Doğru kalori paketinizi belirlemek ve diyet için en önemli ihtiyacınız olan motivasyonunuzu sağlayabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Diyetisyenlerimiz üyeliğiniz boyunca ücretsiz bir şekilde sizleri takip etmeye ve hizmet vermeye devam edecekler.

DİYET YEMEK SERVİSİ FİYAT

Diyet Yemek servisi Fedbox Diet & Life sektörde en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Diyet yemek servisi hizmetini aktif kampanyalarımız ile sahip olacağınız kaliteli hizmetin ekonomik fiyatları hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEKTÖRDE FARK YARATAN FEDBOX

Kapıya teslim diyet yemek sektörünün fark yaratan lideri Fedbox'la diyet yaptığınızı anlamadan kilo vermeye hazır mısınız?

En çok tercih edilen ve en iyi diyet yemek servisi seçilen Fedbox’la tanışarak, siz de hedeflediğiniz kiloya düşebilirsiniz.

Kurulduğumuz günden beri geniş Dünya Mutfağımız, gurme lezzetlerimiz ve rakipsiz ek hizmetlerimizle kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyoruz. Amacımız size hakettiğiniz benzersiz diyet deneyimini yaşatarak, sizi de her geçen gün büyüyen ayrıcalıklı Fedbox Ailesine dahil etmek. Size özel kalorisi hesaplanmış yemeklerinizi her gün adresinize getirelim, siz de Onlardan Dinleyin bölümümüzün kahramanlarından biri olun.


Fedbox'ın her biri alanında uzman ekibinin takım çalışması ile elde ettiği başarıyı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


%100 Taze ürün


%98,3 Memnuniyet Oranı


%99,1 Zamanında Teslimat


* Paketlerimizin %32’si eve teslim %68’si işe teslim edilmektedir.

BÖLGESEL KİLO PROBLEMİNİZ Mİ VAR ?

Diyetisyenlerimiz ve Gıda Mühendislerimiz tarafından hazırlanan kalorisi hesaplanmış sağlıklı diyet yemeklerimiz ile ayda 4-8 arasında kilo vermenizi sağlarken, Tıp Merkezi'mizden ücretsiz olarak bölgesel kilolarınıza da çözüm sağlayan ilk firma olduk.

MENU STANDARDINI YIKTIK

30 gün boyunca farklı menü standardını yıktık. Mutfağımıza dünya mutfağından da lezzetler katarak zengin menüler oluşturduk ve 60 gün boyunca farklı gurme menü gönderimi yapan ilk firma olduk.


ÜCRETSİZ DİYETİSYEN DESTEĞİ

Kurulduğumuz günden bugüne sanal diyetisyen desteği yerine yüz yüze, telefon yada e-mail ile hizmet veren ve takiplerini gerçekleştiren ücretsiz canlı diyetisyen ve motivasyon koçluğu hizmeti veren ilk firma olduk.


TESLİMATLARIMIZ

Geniş lojistik ağımız ile İstanbul ve Kocaeli bölgelerindeki paketlerimizi istediğiniz saatte istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

KALİTEMİZ

Mutfağımıza güveniyoruz. Bizi denetlemek için randevu almanıza gerek yok, dilediğiniz zaman gelip mutfağımızı denetleyebilirsiniz.

www.fedbox.com.tr


Mecidiyekoy mahallesi darcan sokak no 4/ A 

Şişli \ Istanbul

289 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.