İZMİR MOBİL WC HİZMETLERİ

İlan No 3168
İlan Tarihi 20 Şubat 2024
Yıl 2022
Isıtma Var
Duş Yok
Klima Var
Müzik sistemi Var
Lavabo Adedi 6 ve daha fazla
Kimden Sahibinden

05538484735

WC Mobil

 Tuvalet Kiralama

Tuvalet, su ve duş ihtiyacının olduğu kalabalık organizasyonlarda, tuvaletin ve lavabonun bulunmadığı yerlerde mobil tuvalet kiralama hizmeti veriyoruz.

Mobil tuvalet kiralama ile, kanalizasyonun olmadığı ve tuvaletin inşa edilemeyeceği alanlarda da pratik ve kullanışlı bir çözüm sunuyoruz.

Mobil tuvalet; karavan tuvalet, paravan tuvalet ve seyyar tuvalet olarak da tarafımızdan sunuluyor. Dilerseniz; mobil duş, mobil kabin ve mobil lavabo giib çözümlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İzmir  ve yakın çevresi başta olmak üzere,  Antalya Muğla Çanakkale balıkesir Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için mobil tuvalet temini hizmeti veriyor, nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Mobil Tuvalet Nedir?

Mobil tuvalet; polietilen maddesinden üretilen, tuvalet ihtiyacını karşılayan taşınabilir portatif tuvalet kabinleridir.

Mobil tuvaletin içerisinde; temiz ve pis su depolarının ayrı ayrı bulunduğu bir lavabo, alafranga veya alaturka tuvaletlerin bulunduğu bir sistem bulunur.

Polietilen maddesinden yapıldığı için taşıma kolaylığı vardır.

Engelliler için özel olarak tasarlanmış bir tuvalet, tercihe göre alafranga ya da alaturka tuvalet seçenekleri ile organizasyonlarınıza pratik ve kullanışlı bir çözüm sağlıyoruz.

Mobil Tuvalet Çeşitleri ve Mobil Tuvalet Kiralama

Kabin tuvalet; alafranga veya alaturka tuvaletlerin ve lavabonun sığabildiği büyüklükte kabinlerdir. Konser etkinlikleri, açılış organizasyonu, inşaat ve şantiyelerde yapılan organizasyonlar gibi etkinliklerde dilediğiniz sayıda kabin tuvalet kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karavan tuvalet; araçların içerisinde bulunan tuvaletlerdir. Alafranga tuvalet, alaturka tuvalet ve lavabo sistemlerini içinde barındırır. Gün içinde mekan değiştirilen organizasyonlar için kullanımı daha uygundur. Örneğin; film çekimleri ve film setleri, fotoğraf ve video çekimleri gibi etkinlikler için kullanım kolaylığı sağlar.

Mobil tuvalet dışında mobil duş, mobil kabin ve mobil lavabo gibi taşınabilir kabin kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Mobil Tuvalet ve Mobil Kabinler Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

    • Konser Etkinlikleri : Şehir merkezlerinde ya da şehir merkezlerine uzak bölgelerde yapılan konser ve sahne gösterileri etkinliklerinde, dinleyiciler ve izleyiciler için en temel ihtiyaç tuvalet ve lavabo ihtiyacıdır. Seyirci sayısı ile doğru orantılı olarak dilediğiniz sayıda mobil tuvalet temin ediyoruz.
    • Piknik Organizasyonu : Tuvalet ve lavabo imkanının bulunmadığı outdoor etkinlik mekanlarında, kullanışlı ve hijyenik koşullarda hizmet verdiğimiz mobil tuvaletlerle temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Konser etkinlikleri ve piknik organizasyonu dışında, kumsalda yapılan düğün organizasyonları, plajlar ve kumsallarda yapılan aktiviteler, inşaat ve şantiyede yapılan etkinlikler gibi organizasyonlarda da mobil tuvalet, mobil duş ve mobil karavan kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

176 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini yada kiralamayı aynı anda yapın