Kiralık Şaryo Dolly Crane Full Set

Fotoğraflar yükleniyor

1.500
İlan No 1171
İlan Tarihi 18 Kasım 2020
Durum İkinci El

dünya çapında sevilen Classic Dolly’nin halefidir. Bu, tüm kamera bebekleri için yeni bir standart belirler.

Dolly sağlam, neredeyse bakım gerektirmeyen ve sağlam bir tasarıma dayanmaktadır . Classic Plus Dolly’nin merkezi sütun yapılandırması, kullanıcısına zaten temel yapılandırmasında kolay kullanım ve kısıtlanmamış çok yönlülük sağlar.

Yengeç standart olarak bulunur. “Yönlendirme” modu isteğe bağlı olarak sipariş edilebilir.
Patentli Crab & Steer mekanizmamızın en büyük fark noktaları mükemmel, matematiksel olarak hesaplanmış eliptik direksiyon dişlileridir. Bununla tekerlekler direksiyon geometrisindedir.

Bu direksiyon geometrisi, sapma, gürültü, yüksek yuvarlanma direnci ve hatta engelleme tekerlekleri olmadan mükemmel ve pürüzsüz dairesel eğriler sağlar. Diğer kuklalar, karkasları dar virajlarda hareket ettiremezler, çünkü tekerleklerin konumu paraleldir ve böylece bloke olur!

Direksiyon modunun değiştirilmesi mavi “Crab + Steer” kolunu kaydırarak kolayca yapılabilir.

Şaryo Dolly Crane Full Set Kiralama

Tüm kontrol elemanları kolayca tanınabilir ve kullanımı kolaydır. Cıvatalar “açık” konumda sabitlenebilir ve raylara mükemmel şekilde uyarlanabilir – özellikle eğrilerde.

Ergonomik tasarım sezgisel çalışmayı kolaylaştırır. Geçiş tamamen aletsiz yapılır. Böylece Classic Plus kilitleme pimi kullanılarak dar ölçülerde (36 cm) veya geniş ölçülerde (62 cm) çalıştırılabilir.

Her insan farklıdır. Herkesin farklı ihtiyaçları ve beklentileri vardır. Tüm tutamaklar için bir şeyler sunmak için, her dolly el cihazlarından başlayarak ayrı ayrı yapılandırılabilir. Standart Ahize (177648) dahildir.

Opsiyonel olarak su geçirmez bir Kablosuz Ahize (302788) mevcuttur. Kablosuz ve kablo ile kullanılabilir. Şarj işlemi kablo kullanımı veya duvar prizindeki standart şarj kablosu ile yapılır. Birçok şaşırtıcı özelliğe sahiptir.

11 kez görüntülendi.

ekipmanlazim.com

Üyelik tarihi: 2 Kasım 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 777 48 15
WhatsApp532 777 48 15
İlan sahibi: ekipmanlazim.com
Ara WhatsApp