Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 1179
İlan Tarihi 19 Kasım 2020
Marka Panasonic Lumix

Panasonic Lumix S1H Kamera, Full Frame (FF) sensörü ile 6K çözünürlükte 24 kare video çekme imkanı sunmaktadır. Ayrıca 4K'da 4:2:2 10-Bit kayıt yapar.

Panasonic Lumix DC-S1H, video performansının vaat ettikleri ile ciddi bir merak uyandırıyor. 24.2MP CMOS sensör, 14 bitlik geniş bir dinamik aralık, mükemmel düşük ışık performansı sunan S1H kamera, ISO 100-51200'e gelen hassasiyet ve yüksek renk doğruluğuyla hem videoya hem de fotoğrafa uygun çok yönlü performans sağlıyor. 

Kiralık Panasonic S1H kamera video, neredeyse tam sensör kullanarak, 5.9K 30p ve dahili 4: 2: 2 10-bit örneklemeli hem DCI hem de UHD 4K 60p ayarları ile birlikte 3: 2 formatlı 6K 24p video kaydını desteklemektedir.

Panasonic S1H Kiralık Kamera ayrıca, görüntü kalitesini daha yüksek renk doğruluğu ve düşük gürültü ile gerçekleştirmek için düşük gürültüye veya düşük hassasiyete öncelik veren Çift Yerli ISO teknolojisine sahip güncellenmiş sensör tasarımını kullanır. 10 bit kayıt özelliği ile birlikte daha yüksek kare hızlarının kullanılmasına izin verir.

Ek olarak S1H kamera kiraladığınızda V-Log formatlı kayıt sırasında daha fazla ayrıntı elde etmek ve post-prodüksiyon sırasında renk derecelendirmesinden yararlanmak için bir Hibrit Günlük Gama da mevcuttur. 

Filminiz için mükemmel renk çalışması yapabileceğiniz bir data boyutu ve V log softluğu sağlayan bu S1H kiralık kamera, aynı zamanda Netfilx onaylı tek Dslr kamera olması ile ün kazandı.

 

GÜNLÜK KİRALAMA BEDELİ 500 TL

 

739 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.