Röportaj Çekimi Seti | Blackmagic Pocket 6K

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2445
İlan Tarihi 25 Ocak 2023
Marka Blackmagic

Kiralık Röportaj Çekimi Seti | Blackmagic Pocket 6K

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 1750 ₺ + KDV
3 GÜN: 4300 ₺ + KDV
7 GÜN: 7000 ₺ + KDV

Kiralık Röportaj Çekimi Seti, röportaj çekimi için kiralık röportaj ekipmanları ile hazırlanmış ekonomik bir settir. Kiralık Röportaj Ekipmanları için bize ulaşabilirsiniz.

Röportaj Çekimi, için gereken tüm film ekipmanları bu çekim setinde bir araya getirilmiştir. Bu set tek kameralı çekim için oluşturulmuş bir röportaj çekim setidir. Temel film ekipmanları olan kamera, lens ve ışık gibi çekim ekipmanlarının yanında mikrofon ve monitör gibi aksesuarlar da sette mevcuttur. Bu ekonomik set, en çok tercih edilen röportaj ekipmanları ile oluşturulmuştur.

Röportaj Çekimi, yapmak amacıyla oluşturulan bu film ekipman listesi tamamen esnektir. Kullandığınız röportaj çekim teknikleri doğrultusunda bu sete yeni film ekipmanları ve aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca ikinci bir kamera eklenerek oluşturduğumuz Blackmagic Pocket 6K Çift Kameralı Röportaj Seti’ni inceleyebilirsiniz.

Röportaj Çekimi Film Ekipman Listesi

Not: Lütfen aşağıdaki açıklama, kutucuk bölümünden setin içerisinde bulunan röportaj ekipmanlarının batarya veya pil durumunu kontrol ediniz.

161 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.