Saramonic Blink500 ProX B2 Kablosuz İkili Yaka ve El Mikrofonu

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 3130
İlan Tarihi 31 Ocak 2024
Marka Saramonic

 Saramonic Blink500 ProX B2 Kablosuz İkili Yaka ve El Mikrofon

 

ÜRÜNLERİMİZ SIFIRDIR BİLGİ İÇİN ARAYIP YAZABİLİRSİNİZ.

 

 

DSLR ya da aynasız fotoğraf makineleri, kameralar, 3.5mm cep telefonları ve tabletler ile uyumludur. B2 olan modeli 1 alıcı 2 verici (2 konuşmacı) tipinde çalışır.

 

 

Dahili Omni Mikrofonlar ve 3,5 mm Mikrofon Girişleri

2 x Yüksek Kaliteli Yaka Mikrofonu Dahil

328' Menzil ve 8 ms'ye Kadar Ultra Düşük Gecikme

Seçilebilir Stereo veya Mono Çıkış Modları

Hayati Bilgiler için Daha Büyük Canlı OLED Ekran

Birden Fazla Cihaz için Evrensel Uyumluluk

Özel Çıkış için 6 Seviyeye Kadar Kazanç Kontrolü

Gerçek Zamanlı ve Oynatma İzleme

Şarj Etme ve İçerme için Güçlü Şarj Kutusu

10 Saate Kadar Kayıt ve USB-C Şarj Bağlantı Noktası (DC 5V)

TX ve RX, Şarj Kutusunu Açtıktan Sonra Otomatik Olarak Açılır

Blink500 ProX B2

Ultra Kompakt 2,4 GHz Çift Kanallı Kablosuz Mikrofon Sistemi

Blink500 ProX kablosuz mikrofon sistemi, olağanüstü ses koleksiyonu sayesinde video kaydını kolaylaştırır. Güvenilir bir kablosuz mikrofon sistemi olarak Blink500 ProX, yalnızca olağanüstü 2,4 GHz iletim teknolojisi, hayati bilgiler için daha büyük bir OLED ekran ve ekstra çalışma süresi ile donatılmakla kalmaz, aynı zamanda kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir ve içerik oluşturucuların daha iyi kayıt deneyimleri yaşamasını sağlar. ve ses parçalarını bir sonraki seviyeye taşıyın.

Gelişmiş 2,4 GHz İletim ve Frekans Atlamalı Teknolojili Ses

Blink500 ProX'in gelişmiş 2,4 GHz iletim ve frekans atlama teknolojisi, kullanıcıların yüksek RF aktivitesi olan alanlarda bile son derece kararlı çalışma için 100 metreye kadar mesafelerde net ses kaydetmelerini sağlar.

Yükseltilmiş İşlev İyileştirmeleri

Her bir Blink500 ProX verici, yüksek kaliteli yerleşik çok yönlü kapasitif kapsüle ve ayrıca bir yaka mikrofonunu takmak için 3,5 mm TRS girişine sahiptir. 84dB'ye varan Sinyal-Gürültü Oranı, 48KHz örnekleme hızı ve 20-20KHz frekans tepkisi ile neredeyse hiç arka plan gürültüsü olmadan saf ve net ses kaydetme yeteneğine sahiptir. 8 ms'lik ultra düşük gecikme süresi sayesinde kullanıcılar, çevrimiçi toplantıları veya çevrimiçi öğretimi daha kolay ve daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir.

3,5 mm kulaklık jakı ile Blink500 ProX alıcı, hem gerçek zamanlı hem de oynatma izlemeyi destekler. Sadece kaydettiğiniz ses değil, telefondan gelen arka plan sesi de aynı anda sunulur. 0-6 seviye kazanç kontrolü, çıkışı cihazlarınıza tam olarak uyarlamanıza olanak tanır. Ek olarak, post prodüksiyonda kolay ses düzenlemesi için seçilebilir mono veya stereo modlarla aynı anda iki vericiyi işleyebilir.

Geniş Uyumluluk ve Uzun Pil Ömrü

Mikrofon sistemi 10 saat çalışabilir ve şarj durumu 20-30 saat daha destekleyebilir, Blink500 ProX tüm gün kayıt yapmaya hazırdır. Ek olarak, şarj kutusunun açılması TX ve RX'i otomatik olarak açacaktır. TRS/TRRS kabloları, Type-C veya yıldırım konnektörlü RX kullanan Blink500 ProX, DSLR'lere, mikserlere, modern bilgisayarlara, akıllı telefonlara, tabletlere ve çok daha fazlasına bağlanabilir. Blink500 ProX'in güçlü ve pratik özellikleri, onu içerik yaratıcıları için ideal bir araç haline getiriyor.

 

140 kez görüntülendi.

4k Promedya

Kayıt tarihi:
11 Ocak 2024, 09:48

4K promedya

Üyelik tarihi: 11 Ocak 2024

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp01234567890
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.