SETLERE KİRALIK ÇİFTLİK EVİ / ETKİNLİK ALANI

Fotoğraflar yükleniyor

1.500
İlan No 1286
İlan Tarihi 9 Ocak 2021
2500
Oda Sayısı 3+1
Bina yaşı 16-20 arası
Kimden Sahibinden

Beykoz Paşamandıra Mahallesi girişinde bulunan çiftlik evi ve 2.5 dönümlük etkinlik alanımızı dizi, film, klip, reklam, tanıtım, moda, katalog çekimi gibi yapımlar için kiralıyoruz. Mekanımızın özellikleri ve sağladığımız imkanlar şu şekildedir:

-Bir tarafı orman diğer tarafı geniş bir vadiyle kuşatılmış düz bir arazidir. Doğal ortamla iç içedir, ağaçlarla çevrilidir. Bir tarafından dere akmaktadır.

-Kuzey Marmara Otoyolu'na 3 kilometre mesafedeyiz. Bu otoban vasıtasıyla Avrupa ve Anadolu yakasının uzak yerlerinden bile 35-40 dakikada gelmek mümkündür. Kavacık'tan 15 dakika sürmektedir. Otopark sıkıntısı yoktur. 

-100 metrekare civarı tek katlı müstakil çitlik evi, 30 metrekare kadar kapalı kafe bölümü vardır. Buralar çekim için kullanılabileceği gibi ekiplerin dinlenmesi ve mola vermesi için de uygundur. Açık ve kapalı mutfaklar, tuvaletler, elektrik, su ve internet mevcuttur. Kapalı kafe soba ile ısıtılmaktadır. 

-Çiftlik evinin dış cephesi Alaçatı konseptiyle dekore edilmiştir. Çardaklar ve çeşitli açık dinlenme alanları vardır. 

-Alan kır düğünü konseptiyle aydınlatılmıştır. Kır düğünü, nişan, sünnet, kına gecesi, mezuniyet, şirket pikniği gibi özel davetler ve etkinlikler canlandırılabilir. Ayrıca voleybol sahası da bulunmaktadır. 

-Alanda fotoğraf platosu yapımı devam etmektedir. Mevcut dekorlar çekim için kullanılabilir. Üçgen ev, minyatür ortaçağ kalesi ön yüzü, tahtadan iki burçlu kale, yel değirmeni, kütük ağaçlar, büyük ve küçük iki sahne vardır. Ayrıca çok sayıda obje bulundurmaktayız. 

-Çalışan Vosvos arabamız ücrete tabi olarak çevre köy yollarında çekim için kullanılabilir. 

-Tavuk kümesi ve tavuklar bulunmaktadır. Köy hayatı sahneleri canlandırmak için yardımcı olabiliriz. Hemen yanımızda toprak orman yolu da vardır. Orman sahneleri elde etmek de mümkündür. 

-Günlük kiralama ücreti 1500, haftalık 7000, aylık ise 18000 liradır.  


-Ses, gürültü ve çalışma saatleri konusunda sınırlama bulunmamaktadır. Yakın çevrede konut yoktur. 

- Tecrübeli fotoğraf ekibimiz ve profesyonel ekipmanımız vardır. Set fotoğrafçılığı konusunda destek verebiliriz. 

-Talep edildiği takdirde set çalışanlarına yiyecek, içecek ve yemek sunma imkanımız vardır. Yazın piknik yeri olarak işletildiğinden altyapısı hazırdır.

 

-Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız lütfen iletişime geçiniz. 

 

 

114 kez görüntülendi.

Mühenna Kahveci

Üyelik tarihi: 8 Ocak 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep555 702 15 15
WhatsApp555 702 15 15
İlan sahibi: Mühenna Kahveci
Ara WhatsApp