Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1162
İlan Tarihi 16 Kasım 2020
Menü Kapasitesi S

 

Sizin için özel olan anları, kurumsal etkinlikleri ya da tüm organizasyonlarınızı unutulmaz kılmamızı istiyorsanız bizi arayın.

Biz Kimiz ?

Yemeği Pişirmek İle Yaşamak Arasındaki Fark...

Sektöre 2000 yılında başlayarak tecrübe kazandıktan sonra yemek pişirmenin sadece iş olmaması gerektiğini farkedip 2013 Yılında kendi yolumuzu çizmeye karar verdik. Sıradanlık içerisinde iş için yemek pişirmek mi ? yoksa yemek pişirmeyi yaşamak ve pişirirken hayat katmak mı ? Hayallerimiz arasında lezzetleri ayrıştırmak lezzetlerden yeni lezzetler oluşturmak ve bunları yaparken de insanların özel anlarına dokunarak; mutlu olmak, mutlu olurken mutlu etmek vardı.Nitekim Herşey Bu düzlemde ilerledi.

İşimize verdiğimiz saygı; kısa süre içerisinde müşterilerimiz tarafından övgü toplayıp bizi bu günlere getirdi. Sizler ile birlikte daha fazla yol alacağımızın farkındayız ve bunun için şimdiden size teşekkür ediyoruz.

Setup catering olarak her zaman yanınızda olacağımızı ve bundan keyif alacağımızı bilmenizi isteriz.

Kalite ve düzen Önceliklerimizdir.

Servis Personellerimiz ;

Profesyonel ve güleryüzlü, garson ve aşçı personellerimiz ile servis verilecek olup, kıyafetimiz siyah Pantolon/beyaz gömlek ve siyah aprondan oluşmaktadır. Personellerimizin kıyafet kombinasyonu tarafımızdan tek tip olarak temiz ve hazır şekildedir. Bu personellerin her türlü sorumlulukları 1475 ve 4857 sayılı iş kanunu kapsamında her türlü yasal sorumluluğu, Maaş, sigorta, sağlık muayeneleri ve diğer sosyal hakları firmamıza aittir.

 

Sunum ve Lezzet ;

Her türlü organizasyon ve davette ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen ve çabukluk yeteneği ile hizmet anlayışımızı birleştirmekteyiz. Üstün damak zevkini ve sunum farklılığını her daim en üst seviyede tutmaya özen gösterilecektir.İşimize verdiğimiz saygı; kısa süre içerisinde müşterilerimiz tarafından övgü toplayıp bizi bu günlere getirdi. Sizler ile birlikte daha fazla yol alacağımızın da farkındayız ve bunun için şimdiden size teşekkür ediyoruz.

 

Firmamız ;

Tüm gıda kontrol sertifikalarına sahip olup, üretilen her ürünlerin numuneleri Gıda Mühendislerimiz tarafından alınarak 72 saat saklanmaktadır. Aksi bir durum olması halinde numuneler analize gönderilerek , analiz raporları müşterilerimize sunulmaktadır. · Tüm yiyecekler servis personellerimiz tarafından servis edilecek, dikkat ve özenle hazırlanacaktır. · Etkinlik alanı içerisinde belirtilen kişi sayısına göre sizin temin edeceğiniz ya da bizim getireceğimiz masalar hazırlanacaktır. · Etkinlik saatinden 120 dakika önce tüm hazırlıklarımız tamamlanmış olacaktır.

Merkez Mah. Erenler Cad. Murat Sk No:12 Setup Plaza Çekmeköy / İSTANBUL

+90 (216) 641 41 40

İnfo@setupcatering.com

499 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.