Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 880
İlan Tarihi 19 Ekim 2020
Marka Sony

Kiralık Sony 55mm f/1.8 Lens, E-mount full frame bir lenstir. Zeiss kontrastı ve keskinliğine sahiptir. Son teknoloji ürünü optik tasarım ve 9 yapraklı dairesel diyafram açıklığına sahiptir.

Tam çerçeve Sony E-mount kameralar için mükemmel bir Lens olan Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA objektif, en iyi performansı arayan görüntü yönetmenleri ve fotoğrafçılar için hızlı f/1.8 diyaframa sahiptir. Üç asferik eleman ve Zeiss'in efsanevi T* yansımasız kaplaması kullanarak mutlak minimum sapmalar ve parlama sergilemektedir.

Aynı zamanda hızlı, hassas AF için doğrusal bir otomatik odaklama motoru ve dahili odak tasarımı vardır. Minimum odağı 1,6 inç mesafeye kadar ulaşır. Buna ek olarak, lens toza ve neme dayanıklıdır. Yumuşak, yuvarlak dokuz-bıçaklı bir dairesel diyafram kullanır.

Kiralık Sony Zeiss lensin gimballarda kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Hafif olması sayesinde el gimbalları için de uygundur.

Lens, autofocus motoru sayesinde netlik açısından da size yardımcı olur.

Lens kiralandığında soft case ile birlikte verilir. ND, Polarize veya Parasoley istekleriniz olursa lütfen kiralamadan önce belirtiniz.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

  • 1 Gün:100 TL
  • 3 Gün:240 TL
  • 5 Gün:375 TL
  • 7 Gün:490 TL
  • 30 Gün:1500 TL

 

545 kez görüntülendi.