Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 477
İlan Tarihi 13 Kasım 2019

Tanım, SPECIAL EFFECT TEAM, Yapım (Sinema – TV – Video Clip)sektörünün her türlü özel (Special) Efekt ihtiyacını tüm tasarım, uygulama ve lojistik aşamalarıyla karşılayarak komple çözümler sunan bir özel efekt şirketidir.

Amaç; İlgili sektörlerin gerek yapım altyapısı gerekse özel efekt desteğini maximum seviyeye çıkararak tüm görsel sanatların gelişmesine katkıda bulunmaktır. Tüm bunları sağlarken ilgili birimlerinde önemli girişim ve yatırımları yaparak sektörel anlamda da öncü olmayı amaçlamaktadır.

Kapsam; SPECIAL EFFECT TEAM, öncelikle sektörde yapımcı kişi kurum ve kuruluşların Sinema, TV, Prodüksiyon, Post Prodüksiyon ve Video Clip çözümlerine profesyonel Set ve Özel efekt desteği sağlamak, ikinci olarak diğer sektörlerin (Tanıtım, Reklam, Organizasyon) her türlü sahne ve sahne gerisi alt yapı, tasarım uygulama ve özel efekt süreçlerinin desteğini kapsamaktadır.

Vizyon; SPECIAL EFFECT TEAM, Tüm görsel ve Sahne Sanatlarında ÖZEL EFEKT alanında gerek ulusal gerekse uluslararası platformda rekabet edebilmeyi vizyon edinmiş ve bu vizyonunu profesyonel oluşumuyla geliştirmek ve sektörel etkileşim projeleriyle yaymayı hedeflemiştir.

Misyon; SPECIAL EFFECT TEAM, diğer firmaların üretim ve hizmet yapılarının aksine SEKTÖRÜN gelişmesi ve ulusal platformda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek evrensel, sanatsal ticari ve ekonomik değerler yaratarak öncü olmayı kurumsal misyon edinmiştir

1792 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.