Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 831
İlan Tarihi 9 Ekim 2020
Marka Canon 85mm f/1.2 Lens

Canon 85mm f/1.2 Lens Tanıtım

Kiralık Canon EF 85mm f/1.2L USM II Lens, atofocus ve manuel focus özellikleri ve geniş diyafram aralığı sayesinde düşük ışıkta ve alan derinliğinde avantaj sağlar. 

Kiralık Canon EF 85mm f/1.2L USM II Lens full frame DSLR'lar ile kullanılmak için tasarlanmıştır. Fakat APSC lenslerde de 136mm odak uzaklığı eşdeğer değeri ile kullanılabilir.

Canon 85mm f/1.2L II USM Objektif, mükemmel optik performans sunan hızlı, orta telefoto bir lenstir. Düşük ışık koşullarında flaşsız çekim için maksimum f/1.2 diyafram değeri lensi profesyonellerin tercihi haline getirmektedir. Geniş diyafram, çekici portre fotoğrafçılığı için alan derinliği üzerinde ince kontrol sağlamaktadır. Yüzen bir optik sistem ve yüksek hassasiyetteki asferik objektif unsurları sapmaları azaltır ve maksimum diyaframda dahi mükemmel görüntüleme performansına katkıda bulunur. Super Spectra lens kaplamaları, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltarak yansımaları en aza indirir.

Canon L Series lens, Canon'un amiral gemisi profesyonel lens yelpazesidir ve mükemmel görüntü performansını, toza ve neme dayanıklı yapı ile birleştirir.

Canon 85mm f/1.2 diyafram düşük ışık koşullarında flaş ihtiyacı olmaksızın çekim için üstün hız sağlar.

Canon USM teknolojisinin kullandığı ultrasonic motoru ile hızlı ve sessiz bir netleme imkanı sunar.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

  • 1 Gün: 150 TL
  • 3 Gün: 360 TL
  • 5 Gün: 560 TL
  • 7 Gün: 735 TL
  • 30 Gün: 2250 TL

 

 

302 kez görüntülendi.
İletişim bilgilerini görebilmek için lütfen giriş yapınız.